Fire Emblem: Awakening bevestigd voor Europa voor eerste helft 2013 Nieuws | 22 juni 2012 17:11 | Auteur: Quint | Bron: Nintendo

Satoru Shibata, de Europese Nintendo-president, laat weten dat we uit kunnen kijken naar Fire Emblem: Awakening.

Fire Emblem: Awakening is de nieuwste strategische RPG in de Fire Emblem-reeks en wel voor de Nintendo 3DS. De game is sinds 19 april uit in Japan, maar een Europese release bleef vooralsnog uit. Satoru Iwata, de Japanse Nintendo-president, liet eerder weten dat een Europese release er aan zat te komen, maar even later werd dit weer tegengesproken. Nu liet Satoru Shibata, de Europese Nintendo-president, in de nieuwste Nintendo Direct echter weten dat we alsnog uit kunnen kijken naar de game en wel in de eerste helft van 2013.
Next articleAnimal Crossing 3DS bevestigd voor Europa voor eerste helft... Previous articleNintendo 3DS XL en accessoires beter in beeld, inclusief vergelijkingen

Reacties van gebruikers

Avatar
wiijordends | 22 juni 2012 20:27 | #210111
Geweldig!

Deze Fire Emblem wordt zo tof en is TOTAAL anders dan de vorige.

Op deze kan je je eigen personage bouwen met eigen verleden en we komen de echte identiteit van Marth tegen. Twee personages in tegen 1 schurk en nog meer coole dingen.

Nu moet de game nog de Laguz (sub humans), veel draken en pegasussen hebben en dan wordt hij echt zo geweldig.
Avatar
Duncan | 23 juni 2012 00:22 | #210129
Fire Emblem Very Happy

Ik hoop dat dit deel weer het niveau heeft van de GBA en Cube spellen, want het DS-deel vond ik bijna een verkrachting van de serie, doordat je je manschappen moest opofferen soms.
Avatar
DarkAngelOfDragons | 23 juni 2012 14:00 | #210143
Die ga ik zeker kopen! Very Happy nog even wachten wel.

Plaats een reactie

Log in of registreer een account om een reactie te kunnen plaatsen.

Fire Emblem: Awakening

Platform: Nintendo 3DS
Genre: Strategy
Ontwikkelaar: Intelligent Systems
Uitgever: Nintendo
Aantal spelers lokaal: 2
Online-ondersteuning: Nee
Releasedatum: 19 april 2013

Screenshots