Feitelijke Meningen? Special | 02 maart 2004 23:54 | Auteur: Randy

Elk ''vak'' brengt slechte zaken met zich mee. Een popster heeft stalkers en geen privacy, een bouwvakker gaat door z'n rug...en de reden waarom recensisten recenseren, is dezelfde reden waarom ze vaak in een dip zitten.

Mensen hebben al snel de neiging een mening te gaan tegenspreken. ''Want dit en dat is een feit!''. Volgens mij bestaan feiten niet. Een feit is gewoon een mening die is vastgesteld door een bepaalde persoon die toevallig docterandus was. Een feit is bijvoorbeeld dat wij niet kunnen vliegen, terwijl er ergens op deze wereld (of misschien wel ergens op een andere wereld) misschien wel eens een mens kan wonen die dat wel kan. Mensen debateren al jaren over feiten en meningen, en als recensist spelen deze zaken ook gigantisch mee.

showscreen
Als RutgerK vind dat Need for Speed: Underground dit verdient...moet hij dan zijn eigen mening tegenspreken omdat mensen 'em dan aardig vinden?


Deze column is een keer niet geinspireerd door een eigen gedachte, maar door andermans meningen. Onder elke review die wij hebben geplaatst staat wel dat het cijfer te hoog is, of te laag, of de sound had 3 punten omhoog gemogen, of de graphics waren veel mooier dan die en die game. Het is echt om gek van te worden, want hoezo moet een cijfer omhoog? Vanwege een ''feit'', of vanwege een mening? Het is echt belachelijk hoe je aangevallen wordt op je mening, want alhoewel velen constant blijven roepen dat je feitelijk kan vaststellen hoe goed een game is (wat totale bullshit is), is een review geen consumenten test, die alle pro's en con's nagaat, elke motor op snelheid gaat testen en de prijzen en producten gaat vergelijken. Een review is een informatief stukje text waaruit je kunt opmaken hoe een game in elkaar zit, ondersteund door de mening van een gamer die al een tijdlang meegaat, en die creatieve en originele, maar ook uitgemolken en standaard concepten kan herkennen.

Als ik dan reviews lees op andere sites zie ik ook vaak dingen waar ik het niet mee eens ben. Van GameSpot's 8,0 voor Super Mario Sunshine, tot CubeZone's 5,0 voor Lord of the Rings 3 en meest recentlijk; XboxWorld's 5,5 voor Sonic Heroes. Ik zou dan wel in het reageersysteem op die sites mijn mening als feitelijke aanval willen posten, maar wat bereik je daarmee? De recensist van XboxWorld kent games als Voodoo Vince, de recensist van GameSpot is 40 jaar en kent misschien toffere platformers op de Commodore 64 die ik nooit gekent heb. Als je iemands mening wilt infiltreren loop je een ruimte in die je niet kent. Het is duister om je heen, want je hebt geen idee wat er in het hoofd van de persoon rondspookt. Je kunt geen rood draadje lostrekken en die dan in stopcontact B stouwen, want je hebt geen idee wat het rode draadje is, en dus zie je 'em ook niet.

Mijn advies is gewoon; geef je mening, en geef geen reacties waarin je je mening plaatst als feit. Recensisten zijn geen professoren, en we zijn geen hoogbegaafde leden van een of andere organisatie die ''daar boven op die berg'' staan, aan de top van de heilige game-mountain, klaar om elke flop aan te zien komen en af te straffen. We worden gebashed alsof we echt oordelen, en hele ''we hate Jurjen Tiersma''-groepjes ontstaan terwijl ook hij alleen een mening geeft en helemaal niet met de hakbijl staat te slingeren.

viewerscreen
Prince of Persia: The Sands of Time is volgens velen 1 van de beste games in tijden...toch mocht Johan 'em geen 9,5 geven als het aan veel lezers lag.


Alles wat wij, en dat is dus niet alleen GameQube.nl, maar ook elke andere vorm van media-recensie kunnen doen, is onze mening geven en hopen dat die een beetje overeen komt met de mening die jullie hebben. Wat ik triest vind is dat we die hoop uberhaupt moeten hebben, want we doen dit niet om op 1 lijn met jullie te zitten, dus ga daar ook niet naar streven...dat doen wij ook niet.
Next articleScooby Screens Previous articleEen Boel Kirby Screens

Reacties van gebruikers

Avatar
NielsvS2 | 03 maart 2004 00:33 | #21808
En zo is het maar net! Bij muziek- en filmrecencies geldt precies hetzelfde.
Avatar
Gary | 03 maart 2004 00:34 | #21809
Mooi gezegt allemaal.. Worship
Avatar
Gebruiker 1618 | 03 maart 2004 00:55 | #21811
Toch vind ik dat reviewer moeten luisteren naar kritiek!!!

misschien moeten meer reviewers zich bezig houden met een game ??
Avatar
addison | 03 maart 2004 00:55 | #21812
netjes allemaal . Ben het wel met de hele zaak ens Smile
Avatar
Randy | 03 maart 2004 00:58 | #21813
Kritiek is altijd welkom...alleen moet kritiek iets zijn waar je iets mee kunt doen. We kunnen 2 cijfers geven, we kunnen een border om een screen zetten, we kunnen onderschriften een keertje overslaan, maar we kunnen niet veranderen dat we een eigen mening hebben.
Avatar
X-PLoSiVe | 03 maart 2004 01:08 | #21814
goed gesproken Randy Omnomnom Worship
Avatar
Gebruiker 1965 | 03 maart 2004 01:13 | #21816
....
No Comment....
...
Avatar
Gebruiker 2647 | 03 maart 2004 01:20 | #21817
@ Randy,

Ik vind dat de persoon die de review schrijft zijn eigen mening moet verwoorden in zijn tekst, maar met eindcijfer moet hij kijken naar het pubLiek waar voor de game bestemd is. Moest ik bijvoorbeeLd een review moeten schrijven voor finaL fantasy 10 of zo, ik zou het speL een 60-65 geven. Maar dat is natuurLijk niet redeLijk. Dat komt er van aLs je je eigen mening geeft. Ik vind ook dat een fan van een bepaaLd speL geen review mag maken van het speL waar hij zo gek van is, om te hoge scores te vermijden. Dit is maar mijn mening. Wat denk je er zeLf over? Toffe feature btw, waar Leuke discussies kunnen uit ontstaan.
Avatar
aXXis | 03 maart 2004 01:20 | #21818
Fock jou Randy



Wink
Avatar
Erich | 03 maart 2004 01:30 | #21821
Zo he ik dacht even dat het ergens over ging...
Avatar
SoepaSannie | 03 maart 2004 01:33 | #21822
ik vind het wel een feit dat deze column een feit is
Avatar
Earle | 03 maart 2004 01:59 | #21824
Ik vind het cijfer voor deze column te hoog!
Razz
Avatar
Gebruiker 1753 | 03 maart 2004 02:11 | #21826
Tuurlijk ben ik het ook met de zaak eens maar als je niet wilt dat andere hun mening laten horen moet je deze functie van de site afhalen ... maar dat zou wel raar zijn ... jullie zeggen wat voor cijfer jullie geven en als wij als "kijkers" nou op een normale manier aangeven of we het er mee eens zijn of niet zie ik geen probleem, het blijft in alle gevallen een mening!!
Avatar
Randy | 03 maart 2004 02:43 | #21827
Yep, iedereen mag idd een mening geven. Alleen zie ik nogal vaak gevallen als ''OKE, DIT CIJFER IS TE HOOG, PUNT''. En als we het er dan niet mee eens zijn moeten we maar doodvallen Razz

Lol @ Earle/SoepaSannie
Avatar
Johan | 03 maart 2004 02:46 | #21828
Ik ben het er, zoals gewoonlijk, natuurlijk weer mee eens en wil nog even een dingetje toevoegen:

Als je een review leest over bijvoorbeeld een racespel dan wordt er, neem ik tenminste aan, een mening gebaseerd over de andere racespellen die er te verkrijgen zijn voor een console. Weet je voor jezelf al dat je geen racefan bent dan kan je er automatisch denk wel een punt vanaf trekken of iig er rekening mee houden. Hierdoor kan het cijfer in jou ogen dan bv ook hoger uitvallen...
Avatar
Xaria | 03 maart 2004 04:19 | #21836
review suckt veels te hoge ehh... pageviews Clown
Avatar
Randy | 03 maart 2004 04:20 | #21837
*steekt z'n leuter in Xaria's smoechem*

Stfu. Omnomnom
Avatar
Jorg | 03 maart 2004 13:13 | #21845
"maar met eindcijfer moet hij kijken naar het pubLiek waar voor de game bestemd is."


waarom? de reviewer schrijft over de game zoals hij die ervaart, niet zoals zijn lezers dat ervaren. de consequentie is dat hij ook punten geeft die zijn eigen mening reflecteren. Als ik een game bout vind, zal ik hem slechte punten toekennen. Wel moet dat objectief gebeuren natuurlijk, zoals Johan zegt. Je leest een review toch om je een beeld te vormen van een game aan de hand van de mening van een ander, en niet omdat hij de punten heeft toegekend die JIJ graag zou WILLEN zien?

goed artikel trouwens, randy...
Avatar
ljvde | 03 maart 2004 13:15 | #21847
Ik denk gewoon dat het cijfer gebaseerd moet zijn op de mening van de reviewer, maar dat er misschien bij staat dat, als je een fan bent van een bepaald genre, je het spel toch wel heel leuk zou kunnen vinden.
Bijv. Prince of Persia had volgens mij de meeste innovative gameplay sinds een lange tijd, maar hij was wel een beetje kort.
Als je jezelf zo afhankelijk laat zijn van de mening van anderen moet je maar meerdere reviews lezen. Een spel kan overal toch slechte reviews krijgen maar voor jou helemaal fantastisch zijn.
Avatar
Guybrush | 03 maart 2004 14:54 | #21852
Een beetje een open deur intrappen, maar je hebt verder wel gelijk.......
Avatar
Gebruiker 1541 | 03 maart 2004 15:13 | #21853
dankzij dit stukje weet ik ook weer hoe ik mijn eigen reviews moet schrijven Razz
Avatar
Willem | 03 maart 2004 17:21 | #21855
Idd, een review schrijf je meestal na eigen mening, dus is dat cijfer gebasseerd op jou ervaring, en ik ben dan ook geen zeiker die gaat lopen zeiken op cijfers! (A)
Avatar
Gebruiker 1604 | 03 maart 2004 17:23 | #21857
als je je mening geeft is het goed, de lezer kan dan zelf wel bepalen of hij het spel wel of nie leuk vind.
Avatar
Gebruiker 2046 | 03 maart 2004 17:37 | #21858
"Volgens mij bestaan feiten niet. Een feit is gewoon een mening die is vastgesteld door een bepaalde persoon die toevallig docterandus was. Een feit is bijvoorbeeld dat wij niet kunnen vliegen, terwijl er ergens op deze wereld (of misschien wel ergens op een andere wereld) misschien wel eens een mens kan wonen die dat wel kan. "
Dit is echt BS!!

Maar je hebt wel gelijk dat punten gewoon op meningen gebaseerd zijn en gerespecteerd moeten worden.
Avatar
Bazzie | 03 maart 2004 18:10 | #21860
Ik ben het er helemaal mee eens, want een review is niks meer dan een mening van een persoon en als iemand het er niet mee eens is moet hij maar zelf een review schrijven
Avatar
drop it | 03 maart 2004 20:15 | #21864
wat rude al zei dat stukje slaat nergens op

en voor de rest weinig nieuws eigelijk
Avatar
Randy | 03 maart 2004 20:35 | #21873
Tja hmmm, iedereen z'n eigen mening, nietwaar?
Avatar
Randy | 03 maart 2004 22:21 | #21891
@ Gohan -> 1. Er staat toch ''feit'' en niet feit?

2. Die hele vraag slaat nergens op. We weten altijd dat we het perfecte cijfer geven, omdat dat cijfer aan onze mening voldoet, en meer dan onze mening uiten kunnen we niet. Een cijfer is niet te hoog of te laag, een cijfer is te hoog of te laag omdat jij dat vind.

@ hmmm -> Het is jouw mening dat die alinea nergens opslaat, en dat bedoel ik dus met ''ieder z'n eigen mening, nietwaar?''.

Daarnaast is het ook jouw mening dat dat soort mensen niet bestaan. Anderen zijn weer van mening dat ze wel bestaan.
Avatar
Pikachu | 03 maart 2004 21:46 | #21892
Een feit; zo uit me losse mouw. Ik ben 1.85 lang. Mmm mss ben ik ergens anders op de wereld wel langer. Ook al is dat mogelijk, dan vormt dat samen nog steeds een feit, het word niet een mening van. Net als als er 1 iemand kan vliegen dan pas je het feit aan. Het is jouwn mening dat het feit niet klopt....
Avatar
Theun | 03 maart 2004 21:52 | #21895
ik heb het gevoel dat deze feature ondere andere door mij is veroorzaakt Razz Ach ja, zoals gewoonlijk ga ik er weer tegen in! Razz
Ok Randy, eerst zeg je dat feiten niet bestaan en dat het meningen zijn, vervolgens vraag je je af waarom een cijfer omhoog moet, vanwege een feit of een mening? HALLO, eerst beweer je dat feiten en meningen hetzelfde zijn, en dan verschillen ze opeens?
En waarom geven jullie cijfers waarvan jullie hopen dat die overeenkomt met onze mening terwijl je toch weet dat als je dat cijfer geeft, je zeker weet dat het waarschijnlijk te hoog of te laag is?
leg die 2 vragen eerst eens uit Smile
Avatar
drop it | 03 maart 2004 22:03 | #21897
Door Randy op Woensdag 03 maart 2004 18:35

Tja hmmm, iedereen z'n eigen mening, nietwaar?

hoezo ieder z'n eigen mening er zijn gewoon geen mensen die kunnen vliegen dus is het een feit dat wij niet kunnen vliegen en als feiten niet bestaan is het dan een mening dat jij randy heet
Avatar
drop it | 03 maart 2004 22:46 | #21904
het is voor een mens niet mogelijk om te vliegen dus is het gewoon een feit dat dat soort mensen niet bestaan en het slaat nergens op om te zeggen dat er andere mensen zijn die vinden dat ze wel bestaan
Avatar
Gebruiker 1538 | 03 maart 2004 22:58 | #21907
Er bestaan geen mensen die kunnen vliegen, dat is toch echt een FEIT!

Als er "mensen" zijn die wél kunen vliegen (en dan zonder vliegtuig oid), zijn het toch geen mensen meer? Zeggen dat dat een mening is is net zoiets als zeggen dat het een mening is dat deze text zwart gekleurd is, of dat het "een mening" is dat er in Argentinie mensen op vreemde manier vermist zijn (dit refereerd natuurlijk aan de "een mening" zin van ons toekomstig Koning over de vader van Maxima).

Verder een goede column, maar ik vind dat je als gamer ook een mening mag geven. En al zeg ik alleen: "Deze game had 1 punt lager moeten hebben" dan geef ik alleen mijn mening. Natuurlijk is het altijd beter om je menign te onderbouwen door te zeggen welk aspect va het spel je niet goed vond, maar dat is toch niet echt noodzakelijk? Als meerdere mensen hun mening geven komt er een veel beter cijfer uit rollen.

Vergelijk het even met een onderzoek naar salarissen. Als je aan 10 mensen vraagt wat ze verdienen is het onnauwkeuriger dan wanneer je het aan 100000 mensen vraagt.

Greetz: Mafkees
Avatar
Randy | 03 maart 2004 23:03 | #21908
Er is zoveel voor een mens mogelijk waarvan anderen zeggen dat het niet mogelijk is (lees: chi).

Maar daar gaat het me ook niet om...die alinea is gewoon om aan te geven dat...nah, dit heb ik al 6x uitgelegd, je leest maar 1 post terug ^_^

Ik vind ook dat iedereen zijn of haar mening mag geven. Alleen komt hetgene wat ik niet doe (mening als feitelijk offence posten) tevaak voor, terwijl het nutteloos is.
Avatar
Gebruiker 1643 | 04 maart 2004 10:30 | #21991
dudes, wij mensen waren ook eerst een aap, toen waren we ook mensen, ga dus niet zeuren dat het nooit zou kunnen, als we zo evoluren dat we over een paar 100 jaar vleugels hebben dan was het dus wel degelijk mogelijk
Avatar
Gebruiker 2088 | 04 maart 2004 14:40 | #22013
niet helemaal mee eens,

Je heb als reviewer een bepaalde verantwoordelijkheid. Mensen lezen jou oordeel om en besluiten mede daarop een game te gaan kopen of niet.

Ik heb ooit een review gemaakt voor Splinter Cell en ik vind dat een kut-spel (serieus ik vond het niks).
MAAR aangezien het spel hoge cijfers kreeg en goed verkocht, heb IK blijkbaar ongelijk. Ik kan het spel niet zomaar afkraken, omdat ik zijn strakke broekje niks vond.

Je moet een review wel objectief proberen te houden.
Avatar
Jorg | 04 maart 2004 15:10 | #22021
"Je moet een review wel objectief proberen te houden. "

ja, maar niet door te liegen over de cijfers. als jij t geen 9 vind, dan moet je dat ook niet geven, imo
Avatar
Theun | 04 maart 2004 18:13 | #22044
@ Mafkees, je hebt helemaal gelijk! Very Happy
Ik heb al een keer in een topic gevraagd of ze de cijfers van de reviews niet wilden geven met meerdere meningen ipv 1, maar ze vonden het niet zo leuk dat ik zei...
Dus als je graag meerdere meningen wilt moet je gewoonweg door de tientallen reacties zoeken naar meningen.
@ Bydroj, is het feit dat wij over 100 jaar vleugels hebben? Dat weet niemand dus is het geen feit, voor hetzelfde geld evolueren we in water-wezens.
Avatar
rik182 | 05 maart 2004 00:41 | #22118
Een cijfer van een review is altijd wel een afweging van feiten en je eigen mening.
Neem nu als voorbeeld: Prachtige muziek.... neem bijvoorbeeld een goede rockband ofzo.
Dan kan dat nummer kwalitatief wel een 10 verdienen, maar misschien ben jij wel zo'n hiphop kutnoob en geef je het dan een 7.
Het is eigenlijk de bedoeling van een review om een objectief beeld te geven van de game, maar vaak is dat moeilijk.

Ook gebeurd het vaak dat reviewers beinvloed worden door elkaar. Bijvoorbeeld een game als Zelda, daar zou geen gamesmagazine een 5 voor durfen geven, omdat alle andere bladen/sites er uber hoge cijfers voor hebben gegeven.
Avatar
Pikachu | 05 maart 2004 02:19 | #22124
Als iemand een spel een 7 geeft, en die ander zegt dat het een 9 moet zijn. Weet je nog niet of de gene die het een 9 geeft het een beter spel vind dan de gene die het een 7 geeft.
Avatar
Randy | 05 maart 2004 02:50 | #22125
@ rik128 >>> Inderdaad @ objectief beeld! Dat is zeg maar netals wat je zelf doet in die post...je zegt hiphop kutnoob en duid daarmee dus aan dat je niet objectief kunt zijn over hiphop! Wink Razz

Over beinvloeding ben ik het half eens. Het is inderdaad zo dat dat gebeurd...maar hier niet iig. Razz

Pikachu >>> Inderdaad. Dat bedoel ik ook met dat stukje over Gamespot en Xboxworld. Hun hele kennis en dergelijken is anders dan die van mij, dus misschien vind die gast van XBW Sonic Heroes even goed als ik, maar geeftie een lager cijfer omdat 'ie andere soortgelijke games uit die periode veel beter vond.

Ook ligt het allemaal aan hoe zwaar iemand trekt aan bepaalde aspecten van een game. Ik geef persoonlijk weinig punten voor EA's soundtracks, aangezien dat standaard stuff voor hun is. IGN geeft volgens mij nogsteeds veel punten ervoor.
Avatar
aXXis | 05 maart 2004 15:46 | #22199
Ik zie de link niet meer tussen mensen die vogels zijn en reviewcijfers die te hoog zijn Weird

Lompe gasten hier.. Smile
Avatar
drop it | 05 maart 2004 17:46 | #22220
je geeft minder punte voor de soundtrack van EA omdat die altijd goed is dus als bijv. nintendo dalijk allemaal spellen met supergraphics maakt krijgen ze daar steeds minder punten voor Weird
Avatar
Theun | 05 maart 2004 18:33 | #22229
@ rik128, waarom zouden gamesbladen elkaar beïnvloeden? Denk je soms echt dat de een de ander gaat uitlachen omdat die een lager/hoger cijfer geeft?
Als ik me niet vergis heeft Kirby Air Ride ook van bekende bladen geen hoge punten gekregen (ik snap niet waarom zo laag, maar daar gaat ut nie om) en dan praten we hier over KIRBY, misschien geen Zelda, maar Kirby is toch ook best bekend. (ok, van andere bladen/sites kreeg het ook wel hogere punten, maar van de bekende hiero niet. Bijv. PU, N-Gamer, uhm Game-pro ofzow, en zelfs van NOM kreeg het een 57%)
Avatar
Sjoerd | 05 maart 2004 21:46 | #22240
@ Randy

Hoi Blush .
Avatar
Gebruiker 1420 | 06 maart 2004 01:54 | #22277
jij denk te veel na
Avatar
rik182 | 06 maart 2004 16:53 | #22322
@ Gohan
maar echt een titel met echt een soort status zeg maar zoals zelda, daar durft geen blad van te zeggen dat ze het een kutspel vinden, ook al zijn ze wel die mening.

@Randy
HipHop is gewoon kut : Smile ) Biertje?
Avatar
Zero | 06 maart 2004 22:19 | #22370
In het engels wordt het prchtig gezegd: "The thruth is in the eye of the beholder". En mijn mening is dat dit waar is. Maar dat er geen feiten zijn vind ik ook niet kloppen. Volgen mij is een feit, gewoon informatie die door een niet-levend object vastgesteld kan worden aan de hand van meet eenheden en mathematische stelsel. En van de meet eenheden en mathematisch stelsel is het beter dat iedereen die kan aan nemen, want dan is het makkelijker met elkaar te leven. Bijvoorbeeld als je niet aanneemt dat 2+2=4 is, dan kan je in je leven in rare situaties komen.

Maar in een review kan je woorden lezen als 'lelijk', 'mooi', fantastisch. Dit zijn woorden die een mening reflecteren, want er zijn geen vast maatstaven waaraan je die concepten kunt meten. Wat voor de een 'mooi' is kan voor de ander 'absoluut het beste' of 'heel lelijk' zijn. En het cijfer is naar mijn mening een maatstaaf voor de reviewer om aan te geven hoeveel hij het waard vindt om het spel te kopen t.o.v. andere spellen.

Als je echt wil weten hoe leuk jij het spel zou vinden dan moet je het zelf spelen. Je kan ook alleen maar een review gebruiken als je weet dat jij en de reviewer in mening vaak overeen komen. Het enige objectieve wat je in een review kan zetten is een beschrijving van de speloppties, maar zelfs die beschrijvingen zijn vaak gevuld met subjectieve woorden.

@Randy: Dat iemand een post maakt als "Het punt had hoger moeten zijn" geeft alleen maar aan dat zij het spel een meer waarde geven. Maar ik moet toegeven dat ik die meningen ook niet snel zal gebruiken om voor mijn keuze, want ik weet niet waar zij de pro's en con's aan toewijzen. Ik vind de posts van mensen die gelijk andere meningen gaan afkraken en andere gaan beledigen, niet passend. Want je mening geven kan ook door beleefd te blijven.
Avatar
Gebruiker 2234 | 07 maart 2004 12:10 | #22381
helemaal mee eens
Avatar
Gebruiker 2238 | 08 maart 2004 02:28 | #22461
Ik vind dat je als reviewer weldegelijk rekening moet houden met objectiviteit. Natuurlijk is het onmogelijk om 100 % objectief bezig te gaan (inderdaad, woorden als 'stom', 'fantastisch', etc, zijn pure meningen) maar je moet rekening houden met hoe verschillende soorten publiek de game gaan ontvangen.

Voorbeeld. Ik ben een ongelooflijke Sonic fan. Sonic 2, DX en Heroes vind ik geweldig en hebben voor mij veel waarde. Moest ik deze games becijferen dan zou ik, als ik puur subjectief zou zijn, een hoog cijfer geven. De games hebben veel fouten, maar als Sonic fan ben ik maar al te bereid om die al snel te vergeven. Als reviewer, dan, moet je er rekening mee houden dat niet elke gamer ook zo vergeeflijk is. Sommige mensen zullen zich hier vreselijk aan ergeren. Probeer je een objectief standpunt in te nemen, dan zie je dat er veel fouten in zitten die puur door slechte afwerking komen.

In plaats van te zeggen dat de game geweldig is, ondanks zijn foutjes, moet je -vind ik (lees: mijn mening)- duidelijk maken dat de foutjes echt onnodig zijn. Je moet zeggen dat deze foutjes de game-ervaring flink kan benadelen. Dit moet je -wederom in mijn mening- in het cijfer laten doorschemeren.

Zo behaal je een deel objectiviteit in een redelijk subjectief stuk.
Avatar
Gebruiker 1978 | 12 maart 2004 03:50 | #22985
hheej maar het is een feit dat deze column een 6 krijgt, text opbouw is niet goed, dat is niet goed zus is niet goed.. dus een 6 is wel mooi... Razz

neej ff serieus.. ik snap wat er bedoeld word... zucht zo cijfers is maar een mening van een persoon sommige vinden een game kut en andere helemaal geweldig boeie.. omdat TWW goed verkocht is maakt het niet gelijk voor iedereen een must buy??

Plaats een reactie

Log in of registreer een account om een reactie te kunnen plaatsen.