Het kostte wat tijd om Mewtwo te ontwikkelen nadat de game klaar was. Vanaf deze maand is Mewtwo echter gereed om deel te nemen aan de strijd. Vanaf 28 april zal Mewtwo beschikbaar zijn als speelbaar personage. Om hem te downloaden voor één van beide versies van de game betaal je een kleine 4 euro, maar het personage heb je voor beide versies al voor 5 euro. Spelers die beide versies voor 31 maart geregistreerd hadden krijgen een gratis downloadcode voor Mewtwo op 15 april.
Vanaf 28 april verkrijgbaar
Wii U of Nintendo 3DS: €3,99
Wii U en Nintendo 3DS: €4,99
Op 15 april verschijnt ook een software-update. Deze bevat het volgende:
• Nieuwe functie om downloadbare content te kopen
• Aanpassingen aan de balans van de game
• Nieuwe functie om foto's, herhalingen, Mii-vechters en aangepaste levels (Wii U-versie) te delen
• Overige aanpassingen voor een betere spelervaring
In de toekomst zal Nintendo bovendien doorgaan met het ontwikkelen van nieuwe DLC. Zo gaan ze meer outfits ontwikkelen voor Super Smash Bros. De volgende outfits zijn bevestigd: SSB-T-shirt, Kattenset, Link-set, Mega Man-set, Dunban-set, Apenset, Majora's Masker en Proto Man-set. Een set koop je voor €0,79 per stuk of voor €1,19 per stuk als je de set voor beide versies wilt gebruiken.
Tot slot maakte Nintendo ook een nieuw DLC-personage bekend. Lucas schiet zijn vriend Ness te hulp in de nieuwe trailer. Lucas is vanaf juni verkrijgbaar. Als je zelf nieuwe personages in het spel wilt, kun je het formulier invullen. Bekijk ook de trailer voor beide personages.
Super Smash Bros. for Wii U en Super Smash Bros. for Nintendo 3DS verschenen eind vorig jaar voor de Wii U en Nintendo 3DS.
Reactie op post #249115 van Hyrule-Warrior
Reactie op post #249117 van Ricardo
Mighty no9
Ryu ( Streetfighter )
Super Joe ( Bionic Commando )
Simon Belmont (Castlevania)
Naruto
En nog veel meer
Reactie op post #249118 van Hyrule-Warrior
Wie verder? In ieder geval een nieuw Donkey Kong gerelateerd personage: Cranky, Dixie, Funky, Rambi of King K. Rool. Andere suggesties zijn bijv. Tom Nook, Paper Mario, Tetra, etc. In ieder geval hebben Kid Icarus, Pokémon en Fire Emblem voorlopig voldoende characters, wat mij betreft.
Reactie op post #249123 van Martijn
Reactie op post #249139 van IJsbeer
Reactie op post #249118 van Hyrule-Warrior
Reactie op post #249166 van Emerald Jirachi
"The professor is reminded of a puzzle!"
Reactie op post #249117 van Ricardo
Reactie op post #249115 van Hyrule-Warrior
Wat het stemmen betreft ga ik waarschijnlijk voor Wolf, omdat ik het nog steeds onterecht vind dat hij geschrapt is en natuurlijk omdat er een nieuwe Star Fox game verschijnt. Third party personages geef ik weinig kans om als DLC te verschijnen omdat Nintendo daarvoor allemaal dingen moet regelen met de eigenaar van het personage. Roy zie ik ook echt niet gebeuren helaas omdat we al een kloon van Marth hebben. Wie in mijn ogen wel veel kans maakt is Dixie Kong: ze is populair en haar moveset kan enigszins afgeleid worden uit die van Diddy Kong wat weer productietijd scheelt.