Nintendo sprak eerder over de NX als een soort derde 'pilaar', die naast de Nintendo 3DS en Wii U zou voortbestaan. Toch lijkt het er steeds meer op dat het apparaat de opvolger van de Wii U gaat worden. Eerder deze week praatte de producer van Metroid Prime al een beetje zijn mond voorbij, door te zeggen dat de nieuwe telg in die serie pas op de NX gaat verschijnen. Maar ook Reggie noemt de NX een 'home console'. Verder wil hij er helaas niet over uitweiden. Zijn exacte woorden zijn als volgt (vertaald):
"We hebben ook publiekelijk gezegd dat we hard aan het werk zijn aan onze volgende thuis console en dat is een ander element waar we pas veel later over gaan praten."
We krijgen in 2016 meer details te weten over de mysterieuze 'NX'.
Reactie op post #253148 van nintendo23
Reactie op post #253154 van Snader
Ten eerste zitten mensen er niet op te wachten op weer iets nieuws ten tweede houden ontwikkelaars van 3rd party bedrijven niet van gimmicks. Dus aub sodemieter deze mensen eruit want die weten niet meer wat mensen willen in deze tijd
Reactie op post #253155 van nintendo23
De Wii U was op de eerste plaats opvolger van de Wii. Pas ver daarna een eigen systeem. De naamgeving was verwarrend, de mogelijkheden waren niet duidelijk genoeg en het was te onduidelijk wie de doelgroep was.
Vaarwel met het verouderde Wii concept en op naar iets nieuws graag! Het zal wel weer een eigen insteek krijgen, aangezien Nintendo nog steeds graag directe concurrentie vermijdt en innovatief wil zijn. Hetzelfde doen als de concurrentie werkt niet voor ze. Dan worden ze de markt uitgedrukt omdat er dan teveel deelnemers zijn, zoals bij de Gamecube destijds.
Als het iets leuks is, maakt het mij niet uit, zolang het maar op een goede en functionele manier uit de verf komt.
Reactie op post #253155 van nintendo23
Reactie op post #253169 van FalconPawnch
Reactie op post #253154 van Snader
Reactie op post #253148 van nintendo23
Reactie op post #253170 van yjahmesio