Grafisch is Mario Golf ook dik in orde. Tijdens het golven ziet alles er zeer netjes en verzorgd uit. Vanaf boven gezien oogt het misschien wat te simpel, maar het is juist erg overzichtelijk zo en dat is toch wel handig wanneer je een bal op de green probeert te mikken. De close-up beelden zijn in 3D; dat is aan het begin wel even wennen, want het perspectief lijkt niet altijd te kloppen. Toch storen de Mode 7-engined beelden niet, alles blijft nog wel duidelijk zichtbaar. En dat is toch wel het belangrijkste.
Over het geluid is ook niet te klagen, dat scoort gewoon een ruim-voldoende. De sounds-effects zijn leuk gedaan, maar niet echt realistisch - maar sinds wanneer moet dit bij een Mario game? De achtergrondmuziek lijkt iet wat chaotisch voor een golfgame, maar hier heb je zeker geen last van. Over het algemeen is het geluid goed, de Mario feeling is zeker aanwezig!


Conclusie
Met Mario Golf: Advance Tour heeft de GBA er weer een topper bij. Camelot heeft er voor gezorgd dat deze franchise van Nintendo volledig tot zijn recht komt. De graphics, de controls, het RPG-systeem.. alles is gewoon dik in orde. Zoek je nog een leuke game die je uren zoet kan houden, dan is dit zeker iets voor jou. Golfliefhebber of niet: deze game is een must-buy!
9,3
N1-score