01 februari 2012 om 14:05 | #717874
Oldskool
Quint
Posts: 19669
De meest geanticipeerde titel voor de Wii volgens onze poll en dat lijkt me meer dan terecht.

The Last Story is het nieuwste spel van Hironobu Sakaguchi, de bedenker van Final Fantasy. Het combineert een uniek grafisch ontwerp met een vernieuwend real-time gevechtssysteem en een verhaal over kameraadschap. Spelers verkennen locaties vol geheimen op Lazulis Island, het centrum van een mensenrijk. Hier speelt zich een drama af dat de vijandigheid tussen twee oude rassen doet oplaaien. Zael is een van de huurlingen onder jouw leiding. Deze krijger beschikt over zeldzame krachten en is geobsedeerd door de gedachte dat hij ooit een eervolle ridder wordt. Maar wanneer Zael en de huurlingen de hoofdstad van het eiland bereiken en bij officiële zaken worden betrokken, ontdekken ze dat je eer nooit voor lief kunt nemen.

Centraal in The Last Story staat het gevechtssysteem dat van de spelers tactische samenwerking vraagt. Door de speciale "Gathering"-vaardigheid te gebruiken, richt alle agressie van de vijand zich op het personage dat je bestuurt. Hierdoor worden medestrijders vrijgemaakt om specifieke taken te verrichten of aanvallen te doen en hun gezondheid te herstellen. De balans in Gathering-gebruik is van essentieel belang, want je kunt niet klappen blijven incasseren.

The Last Story betrekt je meer bij de dramatiek van elk gevecht door de tussenscènes van filmkwaliteit naadloos over te laten gaan met de gevechten. Ook bespreken de personages belangrijke onderdelen van de plot tijdens het normale spel, zodat het verhaal op gang blijft zonder dat de actie wordt stopgezet. Door de keuze voor automatische of handmatige aanvallen kunnen spelers van elk niveau de uitdaging aan hun vaardigheden aanpassen. En als je het idee hebt dat je de fijne kneepjes van het vechten al kent, dan is er nog een heel andere manier om je vaardigheden te testen: de coöperatieve en competitieve online gevechten voor twee tot zes spelers.



The Last Story-gameprofiel

Nog meer mensen die uitkijken naar deze potentiële topper? De Limited Edition ziet er echt awesome uit!
06 februari 2012 om 17:19 | #720053
Oldskool
Quint
Posts: 19669
Let u allen op het nieuwe bericht op de frontpage omtrent de Limited Edition.
08 februari 2012 om 17:16 | #720135
Emperor
offensive
Posts: 1256
Weinig intresse hier op het forum voor deze game???

Zelf koop ik geen Wii games meer, jammer dat deze titel niet 2 jaar eerder verschenen is.
08 februari 2012 om 19:11 | #720138
Oldskool
Quint
Posts: 19669
Dat is de grootste kolder die ik ooit gehoord heb. Omdat jij principieel geen Wii-games meer komt, is dat jammer?

Ik zeg: mooi dat de Wii zo in zijn laatste levensjaar nog een topper in spe mag verwelkomen !
08 februari 2012 om 19:14 | #720140
Emperor
offensive
Posts: 1256
Gepost door Quint op 08 februari 2012 om 19:11Dat is de grootste kolder die ik ooit gehoord heb. Omdat jij principieel geen Wii-games meer komt, is dat jammer?

Ik zeg: mooi dat de Wii zo in zijn laatste levensjaar nog een topper in spe mag verwelkomen !


Ja kolder of niet mag jij vinden komt moet koopt zijn neem ik aan? Ik ben de intresse kwijt in de Wii. Dus ik vind het jammer dat dit soort games niet eerder zijn verschijnen. Mag dat?
Laatste bewerking: 08 februari 2012 om 19:14
08 februari 2012 om 19:36 | #720151
Oldskool
Quint
Posts: 19669
Ja, komt = koopt.

Dat je je interesse kwijt bent in de Wii en je dat er vervolgens toe zet dat je er geen games meer voor koopt, is een principe wat nergens op slaat. Als er een topgame voor uitkomt die je aanspreekt, zou je die gewoon moeten spelen. Klaar.

Je logica is ver te zoeken. Ik snap echt niet dat je zo kunt denken; tegen jezelf zeggen dat je geen Wii-games meer koopt en enkel om die reden een game die je potentieel heel tof vindt, mislopen.
Laatste bewerking: 08 februari 2012 om 19:38
Offline/Online Elm
08 februari 2012 om 20:54 | #720161
Forum Hero
Elm
Posts: 3623
Ja die logica snap ik ook helemaal niet, maar goed.

Ik heb sowieso Xenoblade nog liggen en heb er nu de tijd en geld niet voor dus ik denk niet dat het er nog ooit van komt.
The heaven shall tremble!
08 februari 2012 om 21:39 | #720162
Forum King
Duncan
Posts: 1614
Dat gehaat op de Wii heb ik nooit begrepen. Het is nog steeds mijn favoriete console van deze generatie en 3 top games per jaar vind ik meer dan genoeg om plezier te hebben aan een console. Niet iedereen hier op het forum is een kluizenaar zonder sociaal leven, dus ik snap die gamers niet die gaan huilen als er paar maanden geen goede game is verschenen. Maar ja, ik ga mij niet verder mengen in deze discussie, want het heeft niets met deze topic te maken.

OT:
Weet iemand toevallig of deze game voorzien is van Japanse voice-overs?
Insecten zijn cool
Offline/Online Elm
08 februari 2012 om 23:16 | #720163
Forum Hero
Elm
Posts: 3623
Ik lees verschillende berichten dat de CD dual layered is - dus Japanse en Engelse voice-over. Die berichten zijn dan wel her en der via Google gevonden dus ik kan niks bevestigen, maar ik denk het wel. Zelfde verhaal als bij Xenoblade.
Laatste bewerking: 08 februari 2012 om 23:17
The heaven shall tremble!
09 februari 2012 om 01:31 | #720165
Redacteur
Marcel
Posts: 4989
Gepost door Duncan op 08 februari 2012 om 21:39Dat gehaat op de Wii heb ik nooit begrepen. Het is nog steeds mijn favoriete console van deze generatie en 3 top games per jaar vind ik meer dan genoeg om plezier te hebben aan een console. Niet iedereen hier op het forum is een kluizenaar zonder sociaal leven, dus ik snap die gamers niet die gaan huilen als er paar maanden geen goede game is verschenen. Maar ja, ik ga mij niet verder mengen in deze discussie, want het heeft niets met deze topic te maken.

OT:
Weet iemand toevallig of deze game voorzien is van Japanse voice-overs?


Het probleem is een beetje de verwachting van gamers. Nintendo had nooit Metroid Prime 3, Super Mario Galaxy, Super Smash Bros. Brawl en Mario Kart Wii zo dicht bij elkaar moeten releasen. Er kwam een soort van 'verwachting' dat men die lijn ging doorzetten en dan is 1 goede game in de 8/9 maanden wat magertjes.
We zijn niet up-to-date, we zijn up-to-seconds!
13 februari 2012 om 02:07 | #720301
Oldskool
Quint
Posts: 19669
Mwa, daar ben ik het niet mee eens. Ik heb die verwachting eerlijk gezegd nooit gehad. De Wii heeft me dan ook nooit teleurgesteld, behalve in het jaar dat Animal Crossing het paradepaardje moest zijn.
20 februari 2012 om 16:30 | #720540
Oldskool
Quint
Posts: 19669
Heeft iemand hem al gepreordered?
20 februari 2012 om 17:19 | #720542
Knight
skull kid
Posts: 633
Gepost door Quint op 20 februari 2012 om 16:30Heeft iemand hem al gepreordered?


zou heel graag willen maar heb geen geld op het moment, maar ik ga deze sowiezo nog een keer halen. lijkt me echt een prachtige game.
Death to all who oppose me!!
when the sky rain sprinkles of pain to decorate the cake of destruction,
cupcakefury is there!
20 februari 2012 om 19:43 | #720547
RAWR
Evelien
Posts: 198
Gepost door Quint op 20 februari 2012 om 16:30Heeft iemand hem al gepreordered?

Yep, de limited edition via Amazon.

Ik las vandaag dat GAME de special edition heeft verwijderd van de website en alle pre-orders heeft omgezet naar normale versies. Blij dat ik daar niet heb besteld.
26 februari 2012 om 11:14 | #720705
RAWR
Evelien
Posts: 198


26 februari 2012 om 18:43 | #720708
Oldskool
Quint
Posts: 19669
Ziet er erg gaaf uit. Ik denk er stellig over na om alsnog de LE aan te schaffen...
02 maart 2012 om 21:13 | #720864
Knight
skull kid
Posts: 633
En hoe bevalt deze game?
Een kameraad van mij vond hem heel gaaf ookal had hij het nog maar driekwartier gespeeld xD.
Death to all who oppose me!!
when the sky rain sprinkles of pain to decorate the cake of destruction,
cupcakefury is there!
02 maart 2012 om 21:42 | #720867
Redacteur
Marcel
Posts: 4989
Gepost door skull kid op 02 maart 2012 om 21:13En hoe bevalt deze game?
Een kameraad van mij vond hem heel gaaf ookal had hij het nog maar driekwartier gespeeld xD.

Ben hem aan het spelen voor de review en zit er nu zo'n 8/9 uur in. Moet zeggen dat het een erg gave game is. Op sommige punten heel wat minder ambitieus en simplistischer dan bijvoorbeeld Xenoblade, maar de game heeft zeker een goede sfeer. Daarnaast vind ik ook de grote veldslagen erg goed uitgewerkt en dat soort gevechten zie je niet terug in veel andere RPG's.
We zijn niet up-to-date, we zijn up-to-seconds!
04 maart 2012 om 22:10 | #720926
Oldskool
Quint
Posts: 19669
Ben nog steeds aan het wachten op de Limited Edition. Hij is onderweg als het goed is !
01 april 2012 om 19:55 | #725947
Oldskool
Quint
Posts: 19669
Hij is eindelijk binnen. Het duurde even, maar dan heb je ook wat !